Bielizna Cleo

0

Logo Cleo by PanacheMarka Cleo należy do Panache, brytyjskiej marki branży bieliźnianej. Cleo to bielizna przeznaczona dla kobiet z dużym biustem. Powstała jako alternatywa dla swojej siostrzanej marki Panache Superbra i jest bezkonkurencyjna tak samo, jak ona. Różnica między markami polega na tym, że Cleo by Panache jest kolorystyczną zabawą projektantów. Cleo idealnie oddaje charakter młodej, dynamicznej kobiety, która uwielbia barwną i nasyconą kolorami bieliznę.

Biustonosz Cleo by PanacheBiustonosz Cleo by PanacheBiustonosz Cleo by Panache

Majtki Cleo by PanacheMajtki Cleo by PanacheMajtki Cleo by Panache

Bieliznę Cleo by Panache charakteryzuje komfort noszenia, idealne dopasowanie i podtrzymywanie biustu w ośmiu odsłonach nazwanych: Ariana, Alexa, Chloe, Ellie, Jude, Juna, Lucy i Rhianna. Bielizna Cleo Ariana to model wzmocnionej balkonetki, dostępnej aż do miseczki G. Alexa także jest modelem balkonetki dostępnym do rozmiaru miseczki J. Chloe jest doskonałą alternatywa dla młodych kobiet lubiących kolorową bieliznę o ładnym designie. Ellie to niepowtarzalna balkonetka idealnie podnosząca i wspomagająca prawidłowe unoszenie piersi.

Biustonosz Cleo by PanacheBiustonosz Cleo by PanacheMajtki Cleo by PanacheMajtki Cleo by Panache

Jude to tzw. T-shirt Bra, idealny biustonosz praktycznie niewidoczny pod ubraniem. Juna stworzona została z miękkich tkanin i mikrowłókien, jej miseczki wyścielone są pianką nadającą piersiom piękny kształt. Lucy została zaprojektowana tak, aby maksymalnie podnieść komfort noszenia i jest dostępna w nasyconych kolorach. Rhianna to modele dla kobiet, które kochają seksownie kolorową bieliznę.

Stanik Cleo by PanacheStanik Cleo by PanacheMajtki Cleo by PanacheMajtki Cleo by Panache

Wybrane modele Cleo by Panache są dostępne w sprzedaży internetowej, a ich ceny wahają się w zależności od wybranego sklepu internetowego. Dystrybutorem Panache na terenie Polski jest firma So Chic!. Na stronie www.sochic.pl można znaleźć adresy sklepów stacjonarnych, w których można kupić bielizną Cleo by Panache.

Stanik Cleo by PanacheMajtki Cleo by Panache

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here