Bielizna Panache Superbra

0

Logo Panache SuperbraPanache to wielokrotnie nagradzana brytyjska firma bieliźniana, która zbudowała swoją reputację na trzech podstawowych wartościach: dopasowanie, wsparcie i komfort. Panache jest liderem w  branży projektowania i produkcji idealnie dopasowanej bielizny.

Oferuje sześć marek, z których każda skoncentrowana jest na projektowaniu idealnie dopasowanej bielizny w rozmiarach miseczek od AA do KK: Panache Superbra dla kobiet z miseczką D do KK, Cleo – miseczka D do G, Masquerade – miseczka D do H, Atlantis – miseczka AA do E, Panache Swimwear – kolekcje strojów kąpielowych od D do K oraz Panache Sport – bielizna sportowa.

Każda z marek Panache ma wyśrubowane standardy dotyczące produkcji bielizny. Każda odpowiada innym zapotrzebowaniem klientek i zaspakaja różne gusta kobiet oferując bieliznę klasyczną, elegancką, sportową, podążającą za najnowszymi trendami w modzie bieliźnianej.

Stanik Panache SuperbraStanik Panache SuperbraStanik Panache Superbra

Majtki Panache SuperbraMajtki Panache SuperbraMajtki Panache Superbra

Panache Superbra kieruje swoja ofertę do kobiet, których rozmiar miseczki waha się między D a KK.  Łączy nowoczesność i klasyczny styl w bieliźnie idealnie podtrzymującej piersi, dedykowanej wyłącznie kobietom o pełnym biuście, rozumiejąc ich wyjątkowe potrzeby. Bielizna Panache Superbra jest dostępna w wielu sklepach internetowych z bielizną, a jej cena waha się od 79,90 do 159,90 w zależności od sklepu i wybranego modelu. Dystrybutorem Panache na terenie Polski jest firma So Chic!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here