Bielizna Women’Secret

0

Women’Secret to hiszpańska marka bielizny, która posiada około 400 sklepów w ponad 40 krajach świata. Projektantom marki znane są najnowsze trendy w modzie bieliźnianej, dlatego Women’Secret jest w stanie zaspakajać potrzeby i trafiać w gusta wielu kobiet na całym świecie.

Bielizna Women'Secret Bielizna Women'Secret Bielizna Women'Secret

Designerskie rozwiązania, duży wybór, wysoka jakość i bardzo atrakcyjna cena, to mocne atuty marki Women’Secret. Ceny za komplet bielizny wahają się w granicach 100,00 – 120,00 złotych. Wygląda jednak na to, że w Polsce stacjonarnego sklepu Women’Secret nie ma, a jedyny adres sklepu stacjonarnego, jaki udało nam się odszukać to adres sklepu w Poznaniu: Women’Secret Galeria Malta, ul. Abpa A. Baraniaka 8, 61-131 Poznań. Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: godz. 10-22 niedziela: godz. 10-20. Ale na stronie internetowej Galerii Malta nie znajdujemy potwierdzenia istnienia tam sklepu Women’Secret.

Bielizna Women'Secret Bielizna Women'Secret

Często także występuje pomyłka w pisowni nazwy marki i wiele mediów myli Women’Secret z Woman’s Secret. Ciężko nam wiedzieć czy bieliznę Women’Secret można kupić w polskich sklepach internetowych. Jeśli ktoś coś wie na temat dostępności marki proszę koniecznie dać znać 🙂

Bielizna Women'Secret Bielizna Women'SecretBielizna Women'Secret Bielizna Women'Secret

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here