Czerwony stanik Reserved

0

Wiosenne i letnie bluzki, a także sukienki projektowane są w sposób, który podkreśla kobiecość. W praktyce oznacza to, że wiele z nich jest po prostu mocno wydekoltowanych. A, żeby ubrać bluzkę czy sukienkę z dekoltem trzeba mieć odpowiedni stanik.

Stanik ReservedStanik Reserved

Czerwień jest intensywną i zwracającą uwagę barwą, ale nie trzeba z niej rezygnować. Wystarczy zadbać o to, żeby czerwony stanik był w odpowiednim kroju takim, który będzie pasował do większości modeli ubrań. Plusem niektórych modeli staników Reserved są odpinane ramiączka, które pozwalają nosić topy i sukienki, które pokazują ramiona.

Bielizna ReservedPrzedstawiamy czerwone staniki i staniki z elementami czerwieni marki Reserved, bo na wiosnę polecamy intensywne kolory, którymi warto zastąpić czerń, biel czy bieliznę w kolorze cielistym. Bo można być jednocześnie czuć się seksownie, a wyglądać stylowo. Poza tym nigdy nie wiadomo, kiedy kawałek bielizny ujawni się spod ubrania, ponieważ będąc aktywnym ciężko taką sytuację przewidzieć. Ale kiedy to już nastąpi, fajnie jest, kiedy wystająca bielizna jest modna i ładna.

Bielizna ReservedStanik Reserved

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here