Eva Minge & Esotiq

0

Logo Eva Minge & EsotiqSezon wiosna/lato 2012 w Esotiq zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie to sezon, w którym nastąpi premiera nowej marki stworzonej przez projektantkę Evę Minge i markę Esotiq. Eva Minge & Esotiq, bo tak nazywa się nowa marka, została w całości zaprojektowana przez Evę Minge. W kolekcji znalazła się bielizna, stroje kąpielowe oraz modele outwear.

Propozycjami przygotowanymi przez Eva Minge & Esotiq można dosłownie bawić się, a dzieję się tak za sprawą ubrań i bielizny, którą można dowolnie łączyć z pozostałymi modelami z kolekcji tak, aby uzyskać pożądany efekt. Okazuje się, że strój kąpielowy z pomocą tuniki może stać się gustowną kreacją wieczorową.

Eva Minge & EsotiqEva Minge & EsotiqEva Minge & Esotiq

Marce Eva Minge & Esotiq zależało na tym, aby kobiety nosząc ubrania z kolekcji na sezon wiosna/lato 2012 czuły się tak, jakby korzystały z usług SPA. Ogromnym plusem kolekcji jest nieskończona możliwość łączenia ze sobą ubrań. Linia bielizny została zaprojektowana z wykorzystaniem materiałów dostosowujących się do kształtu biustu.

Wygoda i niepowtarzalność projektów cechujących się marynistycznym charakterem w kolorach czerni, bieli i kremu z pewnością zjedna sobie wiele klientek. Kolekcja dostępna będzie w wybranych salnoach marki Esotiq oraz Eva Minge w Polsce i na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here