Kolekcja bielizny Masquerade Wiosna/Lato

0

Logo MasqueradeMasquerade to kolejna odsłona marek bieliźnianych Panache. Dedykowana tym razem kobietom kochającym elegancką, odświętną i wieczorową bieliznę, której wręcz nie ukrywa się pod kreacją. Każda z marek Panache ma wysokie standardy produkcji bielizny. Bielizna Masquerade zaspakaja gusta kobiet klasycznych i eleganckich, nie rezygnujących jednocześnie z trendów w modzie bieliźnianej.

Bielizna MasqueradeBielizna MasqueradeBielizna Masquerade

Masquerade na sezon wiosna i lato 2012 proponuje dziesięć przepięknych jedwabnych, satynowych i koronkowych modeli wyrafinowanej i gustownej bielizny dostępnej w rozmiarach miseczki od D do H. Oto one: Amira – elegancki komplet z satyny użytej dla komfortu noszenia. Capella – gładkie wykończenie i połączenie satyny z koronką. Deity – kolekcja dla nowożeńców, luksus i komfort podczas ślubu, wesela i propozycja na noc poślubną. Delphi – przepych, luksus i wyfarinowanie. Harem – połączenie klasyki ze stylem vintage. Illsa – kobiecy i świeży komplet w kolorze lili wodnej. Medina – marokańska inspiracja wykonana z włoskiej satyny. Persia – uwodzicielski komplet inspirowany klejnotami i egzotyką. Rhea – styl vintage glamour zamknięty w satynowej bieliźnie. Tiffany – komplet na specjalne okazje.

Bielizna MasqueradeBielizna MasqueradeBielizna Masquerade

Pełną ofertę marki Masquerade znajdziecie na stronie internetowej: www.masquerade-lingerie.com. Komplety bielizny Masquerade można nabyć w sprzedaży internetowej i stacjonarnej. Dystrybutorem Panache na terenie Polski jest firma So Chic!. Na stronie www.sochick.pl można znaleźć adresy sklepów stacjonarnych, w których można kupić bielizną Masquerade.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here