Rajstopy Gatta

0

Marka Gatta znana jest głównie z przepięknych projektów rajstop. Na zbliżający się wiosenno-letni sezon 2012 zostały zaproponowane charakterystyczne dla wiosny motywy kwiatowe oraz ażurowe wzory. Ale nie tylko, bo przeciwwagą i kontrastem dla kwiatowych i ażurowych motywów jest klasyczny i prosty styl sportowy.

Rajstopy Gatta Rajstopy Gatta

Kwiaty są trendem, który jest obecny na wiosnę w modzie właściwie w każdym sezonie. Nogi w rajstopach z motywami kwiatowymi zwracają na siebie uwagę i kuszą. Zakładając je warto pamiętać, że wymagają towarzystwa stonowanej sukienki.

Rajstopy Gatta Rajstopy Gatta

Rajstopy z ażurowymi motywami będą hitem nadchodzących ciepłych dni. Zaproponowane w barwach bieli, bladego różu i beżu, a także bardziej śmiałych i intensywnych kolorach są jednocześnie sexy, zmysłowe i wręcz awangardowe.

Rajstopy Gatta Rajstopy Gatta to także propozycje w eleganckim kolorze czarnym z kwiatowymi designami czy geometrycznymi wzorami przecinanymi ażurem. Czarne rajstopy idealnie współgrają z wiosennymi barwami pozostałych propozycji marki Gatta, którymi są na przykład sukienki, tuniki czy żakiety.

Rajstopy GattaNowa kolekcja rajstop na wiosnę i lato 2012 marki Gatta z pewnością przypadnie do gustu aktywnym zawodowo i atrakcyjnym kobietom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here