Rajstopy Knittex

0

Ciężko rozeznać to po nazwie, ale Knittex to polska marka, która zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów pończoszniczych. W swojej ofercie posiada produkty przeznaczone dla dzieci, kobiet i uwaga… mężczyzn.

I właśnie kolekcją rajstop dla mężczyzn marka Knittex zaskoczyła chyba wszystkich w sezonie Jesień/Zima 2012/2013. Męskie rajstopy dedykowane są dwóm grupom mężczyzn: aktywnym mężczyznom uprawiającym sport i traktujących rajstopy jako odzież ochronną przed na przykład otarciami wynikającymi z uprawiania różnych dyscyplin, a także mężczyznom, który pragną wygodniejszej garderoby od często znienawidzonych kalesonów.

Rajstopy dla mężczyznRajstopy dla mężczyzn

Są także takie miejsca w sieci, szczególnie w blogosferze, gdzie odnaleźć można męskie stylizacje, w których główną rolę odgrywają właśnie męskie rajstopy. Warto podkreślić, że rajstopy są przystosowane do anatomicznej budowy mężczyzny.

Sporo miejsca poświęciliśmy na przybliżenie dość ciekawego ujęcia przez markę Knittex męskiej garderoby i spodziewamy się za jakiś czas rewolucji w jej postrzeganiu. Na uwagę jednak zasługują także kolekcje Knittex dla kobiet i dzieci.

Knittex Pin-up GirlKnittex Pin-up Girl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here