Misala Handmade od TrendyGirl.pl

0

Torebka Misala HandmadeWyroby handmade już dawno zdobyły serca wielu osób. Zachwycające, wyjątkowe kuszą przede wszystkim tych, którzy poszukują niepowtarzalności. TrendyGirl.pl przedstawia markę Misala Handmade dostępną w Polsce wyłącznie w sklepie TrendyGirl.pl.

TrendyGirl.pl jest obecnie chętnie odwiedzanym sklepem internetowym w Polsce i ma dla swoich klientek kolejną propozycję. Tym razem gwarantującą słodki powrót do dzieciństwa. Nową ofertą e-sklepu TrendyGirl.pl są portmonetki, kopertówki oraz pokrowce na iPad’y Misala Handmade, której projektantką jest kobieta o imieniu Michelle, pochodząca z Hong Kongu. Michelle kształciła się na Uniwerstytecie Chińskim na zaskakującym, jak na zawodowe projektowanie torebek, portmonetek i pokrowców na iPad’y, kierunku – inżynierii elektronicznej.

Portmonetka Misala HandmadePortmonetka Misala HandmadePortmonetka Misala HandmadePortmonetka Misala Handmade

Projektantka inspiracje czerpie ze świata natury, a jej styl przypomina cudowne, beztroskie lata dzieciństwa, które można szybko przywołać posiadając jedną z uroczych portmonetek w kształcie osiołka czy króliczka. Więc, jeśli lubisz drobiazgi, które poprawiają Ci samopoczucie i sprawiają, że świat nabiera kolorowych barw, to propozycja Misala Handmade będzie dla Ciebie idealna.

Cena kopertówki Misala Hadmade w TrendyGirl.pl to około 250,00 złotych.

Cena portmonetki Misala Handmade w TrendyGirl.pl to od 120,00 do 170,00 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here