Modne apaszki

0

Niedługo spełnią się marzenia tych, którzy pragną zrzucić z siebie grube kurtki i buty, i zastąpić je wiosennymi płaszczami i lekkimi szpilkami. Zrobi się ciepło. Warto wtedy pamiętać o dodatkach, bo to właśnie one potrafią stworzyć klimat wokół całej wiosennej stylizacji. Okulary, torebki, akcesoria i apaszki to wizytówki każdej modnej kobiety.

Apaszka Camaieu Apaszka Camaieu

Apaszki są fantastycznym i bardzo kobiecym dodatkiem. Idealne do płaszcza. Idealne do kurtki. Idealne okrycie szyi w pierwsze wiosenne, ale jednocześnie chłodne dni. Mogą być eleganckie i mogą być desinerskie. Apaszka może nawet stać się punktem centralnym całej naszej wiosennej stylizacji.

Apaszka Solar Apaszka Solar Apaszka Solar

Przedstawione na zdjęciach apaszki to propozycje na wiosnę marki Camaieu i Solar. Kolorowe, mocne akcenty wizualne apaszek zdecydowanie podkreślą i urozmaicą każdą stonowaną kreację. Dzięki nim możemy pokazać, że mamy styl i klasę, bo nie boimy się trudnych dodatków i potrafimy je ze sobą doskonale łączyć. Apaszki na wiosnę 2012 w sklepach Camaieu i Solar kosztują od 55,00 do 65,00 złotych.

Apaszka Solar Apaszka Solar Apaszka Solar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here