Torebki na wiosnę

0

W kolekcjach na wiosnę różnych marek znalazły się różne modele torebek: chanelki, kopertówki, aktówki, torby w rozmiarze XXL, saszetki. Kolorowe i w drapieżne wzory. Klasyczne, ale w stylu retro. Fasony torebek mają dość wyrazistą linię i w zależności od naszych potrzeb i rodzaju wyjścia wybieramy ich odpowiednią wielkość oraz barwę.

Torebka SolarTorebka Solar

Wskazówki, którymi możemy kierować się podczas wybierania torebki dotyczą praktycznie wszystkich dodatków. Widząc na witrynie sklepu super torebkę, zastanówmy się czy mamy ją do czego dodać. Gdy emocje opadną, a pod ich wpływem torebkę jednak kupimy, może okazać się, że kompletnie nie pasuje do reszty naszej garderoby.

Torba SolarTorebka Simple

Torebki zawsze warto kupować nie tylko ze względów estetycznych i tych związanych z modą, ale także ze względów użytkowych. Jeśli potrzebujemy mieć ze sobą nie tylko portfel, klucze, telefon i ewentualnie dokumenty, nie łudźmy się, że zmieścimy się w ślicznej kopertówce.

Torebka Solar Torebka Camaieu

Tak, jak pozostała zawartość szafy, tak torebki muszą pasować do okoliczności. Krzykliwe kolory wybieramy na co dzień, ale nie na ważne spotkania biznesowe czy rozmowę kwalifikacyjną, chyba, że jesteśmy pewne, że możemy sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. A projektanci, jak zawsze na wiosnę, zasypali nas bardzo ciekawymi propozycjami.

Torebka H&MTorebka ReservedTorebka Mohito

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here