Antybakteryjny żel myjący Puri-Sebogel

0

Pharmaceris T to seria kosmetyków do pielęgnacji skóry trądzikowej. Z tej właśnie serii pochodzi Antybakteryjny żel myjący Puri-Sebogel, zastępujący tradycyjne mydło.

Antybakteryjny żel myjący Pharmacris T Puri-Sebogel zawiera salicylan sodowy oraz kwas migdałowy. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory, jednocześnie nie podrażniając i nie przesuszając skóry. Usuwa także nadmiar sebum, z którym często borykają się osoby z cerą trądzikową, skłonną do powstawania zaskórników, a także przetłuszczającą się. Żel Puri-Sebogel został oparty na delikatnych składnikach myjących. Jest dobrze tolerowany, hipoalergiczny, przebadany klinicznie i dermatologicznie.

Antybakteryjny żel do twarzy Pharmaceris T

Antybakteryjny żel myjący Pharmaceris T Puri-Sebogel należy stosować codziennie podczas porannej i wieczornej pielęgnacji skóry. Żel nakłada się na wilgotną skórę, masuje twarz okrężnymi ruchami, omijając okolice oczu, i spłukuje.

Antybakteryjny żel myjący Pharmaceris T Puri-Sebogel został stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

Żel Puri-Sebogel można kupić w firmowym sklepie internetowym:
Antybakteryjny żel myjący Puri-Sebogel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here