BeautyFace

0

BeautyFace to marka specjalistycznych kosmetyków do zabiegów pielęgnacyjnych do twarzy wykorzystująca najnowsze odkrycia biotechnologiczne i składniki pochodzenia naturalnego.

BeautyFace oferuje największy wybór produktów wykorzystywanych do zabiegów pielęgnacyjnych dla profesjonalistów i Home SPA.

BeautyFace wierzy w to, że każda kobieta ma prawo czuć się wyjątkowo poprzez odpowiednią pielęgnacje skóry, bez względu na wiek, rodzaj cery czy grubość portfela. BeautyFace to doskonały wybór. Marka proponuje ponad 140 specjalistycznych masek i zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do skóry z różnymi wymaganiami i problemami.

BeautyFace osiągnęło sukces dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w inżynierii genetycznej i wykorzystywaniu naturalnego działania ekstraktów pochodzenia naturalnego. Każda kobieta może w domowym zaciszu cieszyć się pielęgnacją, jak w profesjonalnych salonie i, co ważne, od razu zauważyć efekty i poprawę wyglądu skóry.

BeautyFace Mooya Total Effect

BeautyFace, jak pierwsza na europejskim rynku, wprowadziła do sprzedaży detalicznej linię profesjonalnych zabiegów na bazie naturalnego kolagenu morskiego. Natomiast płatki kolagenowe BeautyFace do twarzy i ciała w krótkim czasie stały się hitem w salonach kosmetycznych oraz SPA. Dodatkowo innowacyjna linia zabiegów Mooya Total Effect podbija rynek i jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla botoxu czy iniekcji kwasu hialuronowego.

Zapraszamy na stronę www: beautyface.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here