Cienie do powiek KOBO Professional

0

KOBO Professional to marka proponująca profesjonalne kosmetyki do makijażu, na których zakup może sobie pozwolić większość kobiet. Wydawać się może, że takie cechy kosmetyków, jak: trwałość, nasycenie koloru i wygodna aplikacja są możliwe do osiągnięcia wyłącznie kosztownymi metodami. KOBO Professional skutecznie nas przekonuje, że możliwe jest posiadanie profesjonalnych kosmetyków za nieduże pieniądze.

Cienie do powiek KOBO Professional Pearl Illusion to cienie o wysokiej jakości, trwałe i idealnie przylegające do powieki. Można je nakładać na sucho i mokro. Dostępne są w sześciu modnych kolorach: 501 Natural Shine, 502 Pearl Mist, 503 Pink Pearl, 504 Oriental Illusion, 505 Purple Glam, 506 Pearly Bronze. Kosztują 18,00 złotych za sztukę, a kupić je można w Drogeriach Natura na terenie całej Polski.

Cienie do powiek Kobo ProfessionalCienie do powiek Kobo ProfessionalCienie do powiek Kobo ProfessionalCienie do powiek Kobo ProfessionalCienie do powiek Kobo ProfessionalCienie do powiek Kobo Professional

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here