Farba do włosów SYOSS ProNature

0

Farba do włosów SYOSS Podążając za trendami fryzjerskimi coraz więcej kobiet zwraca uwagę na naturalność. Piękne, naturalne i przede wszystkim zdrowe włosy o intensywnym kolorze zapewnia trwała koloryzacja włosów z farbą o obniżonej zawartości amoniaku SYOSS ProNature.

SYOSS ProNature to kolekcja 12 naturalnych odcieni: Chłodny jasny blond, Naturalny jasny blond, Naturalny ciemny blond, Jasny czekoladowy brąz, Mroźny kasztan, Ciemny kasztan, Ciemny czerwony brąz, Ciemny mahoń, Średni brąz, Naturalny ciemny brąz, Granatowa czerń i Czerń. Niska zawartość amoniaku w farbach SYOSS ProNature nie niszczy włosa pozwalając pigmentom barwić go wystarczająco głęboko i na bardzo długo, a odżywka z miłorzębu japońskiego i aloesu silnie odżywia, i sprawia, że włosy są piękne i lśniące.

Farba do włosów SYOSS ProNature idealnie pokrywa także siwe włosy i jest doskonała dla kobiet, które martwią się, że częste koloryzowanie zniszczy włosy. SYOSS ProNature kosztuje około 20,00 złotych za opakowanie w zależności od wybranej drogerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here