Kosmetyki do prostowania włosów Marc Anthony

0

Marc Anthony jest popularnym stylistą włosów i pochodzi z Kanady. To stylista włosów największych międzynarodowych gwiazd i jednocześnie twórca niezwykle skutecznych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Szampon do prostowania włosówOdżywka do prostowania włosów

Jedną z linii kosmetyków Marc Anthony jest linia prostująca i wygładzająca włosy – Style Straight, na którą składają się: szampon, odżywka, krem i spray. Szampon do włosów Marc Anthony z linii Style Straight wygładza i  likwiduje puszenie się włosów. Zawiera silikon i włókna jedwabiu, dzięki którym włosy są supermiękkie i błyszczące. Warto z szamponem stosować dodatkowo odżywkę Frizz Away Conditioner, aby wzmocnić efekt eleganckich i wygładzonych włosów przez cały dzień.

Spray do prostowania włosówKrem do prostowania włosów

Dodatkowo przed użyciem suszarki i prostownicy warto zastosować spray Iron Shine, który jednocześnie ochrania włosy przed działaniem wysokiej temperatury i pomaga utrzymać proste włosy bez puszenia podczas deszczowej aury. Instant Straighting Cream jest w stanie wyprostować nawet loki.

Kosmetyki do prostowania włosów z linii Style Straigh: szampon, odżywka, krem i spray Marc Anthony kosztują po 55,00 złotych każdy i dostępne są w drogeriach Rossmann.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here