Krem na dzień i noc Argan du Maroc

0

Agran du Maroc to marokański producent kosmetyków do pielęgnacji skóry na bazie oleju arganowego. Krem Argan du Maroc przeznaczony jest do stosowania na dzień i noc. Odbudowuje, nawilża i działa przeciwzmarszczkowo na skórę.

Olej arganowy pozyskiwany jest z drzewa arganowego, naturalnie występującego praktycznie wyłącznie w Maroko. Od bardzo dawna wykorzystywany jest w kosmetyce ze względu na swoje nawilżające, regenerujące i wygładzające zmarszczki właściwości.

Krem na dzień i noc Argan du Maroc to produkt w 100% naturalny, a jego skład to: olej arganowy, witamina E oraz gliceryna. Krem rewitalizuje skórę, odżywia ją i chroni przed szkodliwym działaniem czynników środowiska naturalnego. Dodatkowo, co istotne, doskonale nawilża skórę i działa przecizmarszczkowo. Doskonały do pielęgnacji każdego typu skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry suchej z pierwszymi oznakami starzenia się.

Krem na dzień i noc Argan du Maroc

Pojemność: 100ml

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym specjalizującym się w sprzedaży kosmetyków z różnych stron świata o lokalnym pochodzeniu – EtnoSPA.pl.

Opakowanie kremu Argan du MarocKrem na dzień i noc Argan du Maroc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here