Krem pod oczy Hialuronowe Wygładzenie

0

Stosowanie kremów dedykowanych codziennej przecizmarszczkowej pielęgnacji skóry pod oczami pomaga hamować procesy powstawania zmian, które powodują zmarszczki. Skutecznie pomoże nam w tym przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Hialuronowe Wygładzenie z serii Clinic Way marki Dr Irena Eris.

Seria Clinic Way od Dr Irena Eris to światowa innowacja dotycząca pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. To linia skutecznie hamująca procesy starzenia się skóry. To także linia o działaniu odmładzającym. Dermokosmetyki Clinic Way oparte zostały na reaktywatorze odnowy skóry FGF i LMS™ (zgłoszenie patentowe).

Krem Hialuronowe Wygładzenie Clinic Way to i stopień pielęgnacji skóry pod oczami dedykowany kobietom od około trzydziestego roku życia. Krem jest doskonały do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergicznej. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach. Natychmiast nawilża i wygładza. Poprawia również elastyczność skóry.

Hialuronowe Wygładzenie krem pod oczy

Składniki czynne:
Reaktywator odnowy skóry FGF i LMS™ – powstrzymuje powstawanie zmarszczek ekspresyjnych i elastotcznych,
Lipo-Sphere – spowalnia procesy starzenia się skóry i stymuluje procesy jej odnowy,
Kwas hialuronowy – gwarantuje odpowiednie nawilżenie skóry i chroni ją przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych,
Proteiny roślinne – poprawiają mikrokrążenie i wpływają na redukcję zasinień pod oczami,
Aqua Calcis – woda wapienna, która chroni skórę, koi ją i łagodzi podrażnienia.

Hialuronowe Wygładzenieprzeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i noc z serii Clinic Way Dr Irena Eris dostępny jest w Aptekach oraz w sklepie internetowym Dr Irena Eris: Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Clinic Way

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here