Kremy 4 i 6 Fitomed z serii Mój Krem

0

Marka Fitomed znana jest z wysokiej jakości kosmetyków ziołowych i naturalnych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. To, co zdecydowanie wyróżnia Fitomed, to konsekwencja w zastępowaniu chemicznych składników surowcami naturalnymi. Co dla niektórych istotne, produkty Fitomed nie są testowane na zwierzętach.

Fitomed w swojej ofercie posiada bardzo ciekawą serię gotowych kremów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, która nazywa się Mój Krem. Przedstawiliśmy już Mój Krem nr 1. Dziś prezentujemy kolejne, godne polecenia dwa kremy: Mój Krem nr 4 oraz Mój Krem nr 6.

Mój Krem nr 4 Fitomed

Krem tworzą wyłącznie naturalne substancje czynne: olej z awokado, olej z kiełków pszenicy, masło shea oraz masło kakaowe. Nie zawiera wody, konserwantów, barwników oraz sztucznych aromatów. Wykazuje działanie regenerujące i uszczelniające naskórek. Chroni przed promieniami słonecznymi, ponieważ jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym o wartości SPF 3-4. Krem jest wodoodporny. Sprawia również, że skóra staje się odpowiednio nawilżona. Z łatwością rozsmarowuje się, pozostawiając na skórze delikatnie wyczuwalny film ochronny. Daje skórze poczucie komfortu. Krem należy chronić przed działaniem wysokiej temperatury, ponieważ pod jej wpływem zaczyna się topić. Krem dedykowany jest skórze bardzo suchej.

Mój Krem nr 4 Fitomed

Mój Krem nr 6 Fitomed

Krem tworzą naturalne substancje czynne: witamina E, olej z awokado, olej z kiełków pszenicy, kompleks nawilżający w liposomach, woda różana i masło kakaowe. Krem doskonale nawilża skórę i chroni ją przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Działa również wygładzająco. Jego naturalne SPF to 3-5. Należy nakładać cienką warstwę kremu i pielęgnować nim cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszenia.

Mój Krem nr 6 Fitomed

Kremy z serii Mój Krem o numerach 4 i 6 dostępne są w sklepie internetowym Fitomed: Mój Krem nr 4, Mój Krem nr 6.

Kremy Fitomed

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here