Organiczny szampon do włosów Organix

0

Szampon OrganixWiosną częściej zwracamy się ku naturze. Tym, którzy czytają etykiety i wiedzą o istnieniu kosmetyków naturalnych. Tym, którzy doświadczyli na własnej skórze, i tym, którzy chcieliby doświadczyć tego, jak natura wpływa na wygląd i samopoczucie, polecamy owocowy szampon do włosów Organix.

Mandarynkowy szampon do włosów Organix spełnia kryteria kosmetyków organicznych i jest zgodny z amerykańskimi standardami. Składniki szamponu Organix pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych. Nawet opakowanie jest przyjazne dla środowiska i w pełni biodegradowalne.

Kuracja mandarynkowym  szamponem Organix  oczyszcza włosy, odżywia i dodaje blasku do tego stopnia, że przywraca im naturalną elastyczność. Wspaniały zapach i piękna prezentacja szamponu, a także dość konkurencyjna cena na rynku kosmetyków naturalnych zachęca do kupienia tego ekologicznego pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych cuda.

Opakowanie szamponu 350 ml kosztuje 35,00 złotych. Do szamponu polecamy odżywkę Organix także o mandarynkowym zapachu, o tej samej objętości i w tej samej cenie, co szampon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here