SPOSÓB NA PODRAŻNIENIA PO DEPILACJI I WRASTAJĄCE WŁOSKI!

0

Problemy podrażnień po depilacji i wrastających włosków należy łagodzić, a także zapobiegać ich powstawaniu. Sposobów, zarówno medycznych, jak i domowych, jest mnóstwo. Warto bazować na tych, które posiadają uzasadnienie w postaci badań naukowych!

KWAS AZJATYKOWY, pozyskiwany z rośliny o nazwie wąkrota azjatycka, wykazuje potwierdzone i silne działanie nawilżające, przeciwzapalne, a także kojące.

PAPAINA to enzym otrzymywany z mleczka zielonych owoców i liści melonowca właściwego. Aktywnie działa na martwe komórki naskórka, złuszczając je i tym samym minimalizując ryzyko pojawiania się wrastających włosków.

Balsam do pielęgnacji ciała ASIATIC PEEL BODY BALM – ANTI-ROUGHNESS AND INGROWN HAIR z problemem wrastających włosów, zawiera w swoim składnie kwas azjatykowy, który wykazuje silne działanie nawilżające oraz przeciwzapalne, a ponadto łagodzi podrażnienia. Dzięki zawartości oleju z awokado bardzo skutecznie wygładza skórę, a tym samym zapewnia uczucie jedwabistej miękkości. Olej ten, ceniony za wysoką zawartość witaminy E, efektywnie chroni skórę przed stanami zapalnymi i swędzeniem, pomagając w ten sposób utrzymać jej zdrową kondycję i piękny wygląd. Balsam ma w składzie papainę, dzięki której złuszcza martwe komórki naskórka, zmniejszając grubość warstwy rogowej, tym samym minimalizując ryzyko pojawiania się wrastających włosków.

DLA KOGO?
Polecany do pielęgnacji ciała z problemem wrastających włosów.

KLUCZOWE SKŁADNIKI
Kwas azjatykowy, usieciowana papaina, inhibitor ceramidazy.

SPOSÓB UŻYCIA
Aplikować 2 razy dziennie.

Produkt firmuje marka Peel Mission®, której której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii!

Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się na stronie producenta:
ASIATIC PEEL BODY BALM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here