Dr Irena Eris

0

Dr Irena Eris to znana i ceniona marka kojarząca się z kwintesencją dobrego stylu i gustu. Została zbudowana przez doktora farmacji – Dr Irenę Eris. To marka wyróżniająca się na polskim rynku. Dedykowana kobietom, a także mężczyznom świadomym swojego piękna i wartości, ceniących najwyższą jakość.

Świat marki Dr Irena Eris to najwyższej jakości luksusowe kosmetyki, których receptury zostały oparte o własne zgłoszenia patentowe i najlepsze składniki. To kosmetyki bezpieczne, skuteczne i innowacyjne. Ale świat marki Dr Irena Eris to także profesjonalna pielęgnacja skóry ciała i twarzy w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris, a także luksusowe Hotele SPA, mieszczące się na Wzgórzach Dylewskich oraz w Krynicy Zdroju.

Każdy z kosmetyków Dr Irena Eris został przebadany w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris – placówce naukowej, w której rygorystyczne procedury i innowacyjność myślenia wykształconych specjalistów zaowocowała wieloma zgłoszeniami patentowymi oraz publikacjami prasowymi w najważniejszych światowych naukowych czasopismach.

Kosmetyki Dr Irena Eris odpowiadają potrzebom skóry kobiet w każdym wieku. Dr Irena Eris proponuje kobietom najwyższej jakości, skuteczne i bezpieczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a także kosmetyki do makijażu. Także mężczyźni utożsamiający się z ideami marki znajdą doskonałą ofertę dla siebie.

Logo Dr Irena ErisStrona www: drirenaeris.pl
Sklep www: sklep.eris.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here