Laboratorium Biooil

0

Laboratorium Biooil jest firmą produkującą oleje tłoczone na zimno, w tym oleje ekologiczne. Firma do produkcji olejów wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości produkty, regularnie badane, bez sztucznych barwników, konserwantów i nierafinowane.

Laboratorium Biooil produkuje oleje roślinne tłoczone na zimno, co oznacza, że zachowane zostają absolutnie wszystkie właściwości odżywcze nasion, z których produkowany jest olej. Co istotne, nasiona wykorzystywane są wyłącznie jeden raz, dlatego możemy otrzymać najwyższej jakości olej z pierwszego tłoczenia.

Laboratorium Biooil regularnie bada swoje produkty, a każda partia nasion jest testowana pod kątem zawartości odpowiednich parametrów. Badania przeprowadzane są zarówno w laboratorium firmy, jak i laboratoriach zewnętrznych.

Laboratorium Biooil oleje tłoczy na bieżąco krótkimi seriami i zaspokaja aktualny popyt na dane produkty. Wyprodukowane w ten sposób oleje pakowane są w butelki z ciemnego szkła, co zabezpiecza je przed promieniami UV.

Oleje tłoczone na zimnoOleje ekologiczne

Laboratorium Biooil posiada certyfikat w zakresie produkcji ekologicznej. Ofertę firmy stanowią oleje z pierwszego tłoczenia, tłoczone na zimno z nasion takich, jak: len, słonecznik, rzepak, dynia, ostropest czy wiesiołek, a także olej kokosowy czy arganowy.

Na stronie internetowej Laboratorium Biooil znajdziemy interesujące przepisy z wykorzystaniem olejów, które dostępne są w ofercie. Zostały także przybliżone zasady diety dr Budwig wykorzystującej zawarte w olejach tłoczonych na zimno nienasycone kwasy tłuszczowe.

Oleje BiooilStrona firmowa: Laboratorium Biooil
Firmowy sklep internetowy: Sklep internetowy Laboratorium Biooil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here