Proastiq

0

Proastiq to marka oferująca najwyższej jakości dermokosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry poszarzałej, zniszczonej i przedwcześnie starzejącej się, dedykowane współczesnym i aktywnym kobietom.

Dermokosmetyki Proastiq zostały stworzone przez zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Preparaty do pielęgnacji skóry wytwarzane są według normy PN-EN ISO 22716, a każda seria produkowanych kosmetyków poddawana jest ścisłej kontroli w specjalistycznym Laboratorium Kontroli Jakości.

Proastiq, jako pierwsza polska firma kosmetyczna, oferuje dermokosmetyki, których składnikiem jest najsilniejszy, skuteczny i naukowo przebadany antyoksydant – astaksantyna. Produkowana przez algi Haematococcus pluvialis astaksantyna opóźnia procesy starzenia się skóry, nawilża i uelastycznia skórę, pomaga redukować przebarwienia i przyspiesza odnowę naskórka, chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Kremy Proastiq

W ofercie Proastiq znajdują się: Dermo-Age Control krem ochronny na dzień oraz Dermo-Age Control+ krem naprawczy na noc. Każdy z kremów przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej i narażonej na procesy przedwczesnego starzenia się.

Proastiq

Szczegółowe informacje o marce Proastiq i dermokosmetykach można znaleźć na stronie www proastiq.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here