Vera Fashion

0

Od ponad 15 lat Vera Fashion projektuje i szyje dla nas najwyższej jakości, modne sukienki: wieczorowe, wizytowe, koktajlowe, na studniówkę i wesele. Efektem tego są sukienki, które gwarantują perfekcyjny wygląd i komfort użytkowania.

Sukienki Vera Fashion cechuje klasyczna elegancja i kobieca linia, harmonijnie połączone z najnowszymi trendami w modzie. Najwyższej jakości tkaniny i dodatki, a także doskonałe szycie i wykończenie sprawiają, że sukienki Vera Fashion stają się idealnym wyborem na różne okazje.

Vera Fashion, jednocześnie, jako projektant i producent oferuje bardzo atrakcyjne ceny za modne, wysokiej klasy sukienki.

W firmowym sklepie internetowym Vera Fashion dostępne są wyłącznie sukienki w rozmiarach i kolorach, które rzeczywiście w nim są lub mogą zostać wyprodukowane w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Osoby poszukujące ubrań Made in Poland zdecydowanie powinny zwrócić uwagę na kolekcje sukienek proponowane przez Vera Fashion. W sukienkach Vera Fashion można czuć się swobodnie i komfortowo, a jednocześnie elegancko, efektownie i bardzo, bardzo kobieco.

Vera Fashion – swoboda, klasyczna elegancja i kobieca linia

Logo Vera Fashion

Adres korespondencyjny i siedziba firmy:
Vera Fashion
ul. Złota 48
42-200 Częstochowa

Dział handlowy i produkcja:
ul. Ogrodowa 66/B
42-200 Częstochowa
tel. +48 506 107 225
fax: +48 34 366 50 21

Strona www: vera-fashion.pl
Firmowy sklep internetowy: sklep.vera-fashion.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here