Moda na panterkę w Tally Weijl

0

Motyw panterki cieszy się powodzeniem właściwie w każdym sezonie, ale niełatwo jest go zgrać z całością stylizacji, aby uniknąć bycia tandetną i nie być posądzoną wyłącznie o prowokowanie. Ubrania i dodatki w panterkę z całą pewnością przeznaczone są dla kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę, i są na tyle pewne siebie, żeby umieć udźwignąć zainteresowanie mężczyzn, które wyzwala noszenie panterki.

Koturny Tally WeijlSzpilki Tally Weijl

Panterka, jako drapieżny wzór dla odważnych kobiet, znalazła wyjątkowe miejsce w kolekcji Tally Weijl na wiosnę i lato 2012. Dlatego przypomnimy tym, które kochają panterkę o pewnych zasadach. Panterki nie łączymy z innymi wzorzystymi wzorami. Panterki nie nosimy na tych częściach ciała, które nie są godne zauważenia. Jeśli uważamy, że mamy duże uda, unikajmy rajstop i legginsów z motywem panterki. Motyw panterki podkreśli i zwróci uwagę innych na to, co chcemy w rzeczywistości ukryć.

Płaszcz Tally Weijl

Panterki nie nosimy na ważne spotkania, ponieważ nie należy ona do formalnego stylu ubierania się wymaganego na przykład podczas spotkania biznesowego. Do panterki nie zakładamy żadnych dodatków, bo panterka sama w sobie jest mocnym akcentem. Panterkę najlepiej nosić z kolorami stonowanymi. Dodatki z motywami panterki wystarczająco podkreślają swoja obecność w stylizacji i nie należy z nimi przesadzać.

Pończochy Tally WeijlApaszka Tally WeijlTorebka Tally Weijl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here