Płaszcze na wiosnę

0

Większość popularnych marek zaprezentowało już swoje wiosenne propozycje i gorąco zachęca klientów do zakupów. I rzeczywiście pojawiło się wiele ciekawych propozycji ciekawych kurtek i płaszczy. Dla tych, którzy podążają za modą i trendami prezentujemy kilka płaszczy z wiosennych kolekcji sezonu 2012.

Płaszcz Camaieu wiosna 2012Płaszcz Orsay wiosna 2012

Są osoby, które kochają płaszcze i chodzą w nich właściwie cały rok. O ile płaszcz zimowy jest zbyt ciepły, żeby wykorzystywać go podczas innych pór roku, to podczas podejmowania decyzji o zakupie wiosennego płaszcza, możemy zastanowić się czy mógłby posłużyć nam także jesienią.

Płaszcz H&M wiosna 2012Płaszcz River Island wiosna 2012

Ci, którym praktyczne podejście do zakupów nie odpowiada i co sezon pozwalają sobie na zakup nowych rzeczy mogą wybierać spośród dwóch wiosennych trendów: pastelowego i kolorowego. Płaszcze na wiosnę 2012 dostępne są właściwie we wszystkich możliwych kolorach od bieli i czerni bo intensywne barwy pomarańczowe czy czerwone i fioletowe.

Płaszcz Simple wiosna 2012Płaszcz Solar wiosna 2012

Wybierając wiosenny płaszcz zastanówmy się co chcemy podkreślić, a co ukryć, bo w sprzedaży dostępne są dwurzędówki, modele z szerokim paskiem w pasie, z cienkim paskiem pod biustem, zapinane na jeden guzik, na zamek, przed kolano, za kolano, do połowy uda, z materiałów błyszczących i matowych, ze skóry itd., itd..

Płaszcz Tally Weijl wiosna 2012

Często największym atutem podczas zakupów jest cena. A ceny nowości należą do najwyższych. Dlatego wybierając płaszcze na wiosnę 2012 warto przygotować od 250,00 do nawet 1000,00 złotych albo poczekać na pierwszą wiosenną obniżkę cen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here