Sukienki Orsay

0

Sukienki na wiosnę i lato 2012 projektantów Orsay są super propozycją dla kobiet, które lubią być kobiece, a jednocześnie dziewczęce i seksowne. Orsay na letnie miesiące daje możliwość wyboru spośród kilku trendów, doskonale korespondując z potrzebami różnych kobiet, o różnych upodobaniach, ochotach i kaprysach.

Sukienka Orsay Sukienka Orsay

Orsay na wiosnę i lato proponuje sukienki romantyczne i rozszerzane z podkreśloną talią, których fasony i motywy zaczerpnięte są z mody lat 50-tych, sukienki drapowane, sukienki w stylu casual, sukienki inspirowane modą lat 70-tych, i sukienki marszczone, idealne na urlopy. W kolekcji nie zabrakło też klasycznej małej czarnej.

Sukienka Orsay Sukienka Orsay

Orsay zaprasza swoje klientki w podróż dookoła świata z sukienkami, które potrafią pasować idealnie do każdej okazji i nastroju. Niezależnie od tego czy jest się na urlopie, czy nie, w letnie miesiące w sukience Orsay mogą przywołać miłe wspomnienia wypoczynku i relaksu, wspomnienia romantycznych chwil, a także dynamizmu wynikającego ze zmienności życia. Sukienki Orsay na wiosnę i lato 2012 kosztują od 119,95 do 199,95 złotych.

Sukienka Orsay Sukienka Orsay Sukienka Orsay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here