Sweter Mohito

0

Sweter MohitoMohito jest marką kierująca swoją ofertę ubrań i dodatków do młodych, aktywnych zawodowo i towarzysko kobiet mieszkających w większych miastach. Miejska elegancja, proponowana przez projektantów Mohito, przeznaczona jest dla kobiet znających swoją wartość i świadomych własnej seksualności.

Projekty Mohito są zgodne z panującymi na świecie trendami mody i przełamują wizerunek tradycyjnie ubranej pani z biura. Ubrania Mohito pięknie podkreślają kobiecość i są bardzo atrakcyjne cenowo, a standardowo w kolekcji projektowanie są dwie linie – Chic Office i Energy.

Chic Office to ubrania dedykowane kobietom spędzającym większość dnia w pracy, lubiącym niewymuszoną elegancję, jednocześnie przełamaną dodatkami. Energy to oferta ubrań kierowana do kobiet spędzających czas na wyjściach z przyjaciółmi do kawiarni czy klubów – połączenie mody, nowoczesności i stylu spełnionej kobiety.

Ponieważ zapowiada się, że mróz zbyt szybko nas nie opuści, a w sklepach można zaobserwować szaleństwo wyprzedaży, proponujemy sweter Mohito, którego pierwotna cena wynosiła 139,99 złotych. Obecnie można upolować go dużo taniej. Nawet po 70% przecenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here