Centrum Medycyny Estetycznej CZAS KOBIETY

0

Perfekcji w wykonywaniu zabiegów, bezpieczeństwa i komfortu – tego możemy spodziewać się odwiedzając Centrum Medycyny Estetycznej CZAS KOBIETY!

Oddając się w ręce dr n. med. Ewy Żabińskiej, która w 1997 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ w Krakowie, Fake IDs,możemy mieć absolutną pewność, że tak właśnie będzie!

Dr Ewa Żabińska po studiach rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii, uzyskując specjalizację z zakresu dermatologii oraz stopień doktora nauk medycznych. W trakcie stażu dyplomowego zajmowała się medycyną estetyczną wykonując zabiegi po okiem doświadczonych chirurgów plastycznych. Teraz sama szkoli lekarzy w zakresie zabiegów dermatologii estetycznej. how to get a fake id,Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology – ESCAD).

Dlatego, jeśli czujesz, że chcesz poprawić stan swojej skóry, zmagasz się z problemem dermatologicznym lub estetycznym, to warto skonsultować się z dr Ewą Żabińską!

dr Ewa Żabińska

Oto przykłady niektórych zabiegów dostępnych w Centrum Medycyny Estetycznej CZAS KOBIETY.

PLEXR – nieinwazyjny lifting powiek

Bezpieczne i opatentowane urządzenie do niechirurgicznej blefaroplastyki oka! W kontrolowany sposób dochodzi do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania. Skutkuje to uniesieniem powiek i efektem tzw.  „otwartego oka”.

PRIMELASE – depilacja laserowa

Laser diodowy o najwyższej mocy i doskonałej skuteczności. Usuwa ciemne włoski, ale również te jasne i cienkie. Bezbolesny tryb pracy pozwala na komfortowy przebieg zabiegu. Dla osiągnięcia trwałego efektu zaleca się wykonanie trzech zabiegów w odstępach 6 do 12 tygodni.

KARBOKSYTERAPIA – terapia dwutlenkiem węgla

Korboksyterapia sprawdza się w usuwaniu rozstępów, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także w leczeniu cieni pod oczami i wypadających włosów. Dwutlenek węgla zostaje rozprowadzony za pomocą specjalnego urządzenia – FENIX. Komórki zostają dotlenione, zwiększony zostaje również przepływ krwi i substancji odżywczych.

PIXEL PEEL

Zbieg łączący mikronakłuwanie Dermapen oraz głęboko złuszczający kwas TCA. W trakcie zabiegu stymulujemy regenerację skóry za pomocą milionów nakłuć urządzeniem Dermapen, a następnie ułatwiamy penetrację peelingu chemicznego. Metoda ta znajduje zastosowanie w walce z różnego typu bliznami i rozstępami. Powstałe w wyniku nakłuwania mikrourazy pobudzają naturalne procesy naprawy skóry poprzez stymulację kolagenu i elastyny. TCA jest najsilniejszym kwasem stosowanym do głębokiego złuszczania. Dzięki temu skóra staje się jaśniejsza. Następuje też poprawa napięcia, a blizny stają się wyraźnie płytsze. Po wykonaniu zabiegu na skórę zostaje nałożony preparat zatrzymujący reakcję zapalną, a także łagodzący pieczenie skóry.

Pamiętaj, bądź na bieżąco! Śledź promocje i wydarzenia na profilu FACEBOOK Centrum Medycyny Estetycznej CZAS KOBIETY.

Centrum Medycyny Estetycznej CZAS KOBIETY

Urzędnicza 51/3, Kraków
email: gabinet@czaskobiety.com
tel.: 608 40 47 40
tel.: 12 44 55 799
Rejestracja telefoniczna od 9:00 do 19:00

Pacjenci są przyjmowani również w godzinach wieczornych i późnowieczornych.
W gabinecie można dokonać płatności za pomocą kart płatniczych.

Materiały prasowe: Get in Touch · Beauty PR & Advertising Agency

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here