Dermo-Peeling do twarzy zwężający pory

0

Oczyszczający Dermo-Peeling do twarzy zwężający pory Puri-Sebopeel należy do serii Pharmaceris T, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, skłonnej do przetłuszczania się, błyszczenia, z zaskórnikami.

Dermo-Peeling Puri-Sebopeel Pharmaceris T polecany jest do głębokiego oczyszczania skóry. Doskonale zwęża pory i redukuje zaskórniki. Głęboko oczyszcza, odblokowując pory. Drobinki peelingujące delikatnie złuszczają skórę, nie podrażając jej jednocześnie. Preparat wzmacnia włókna kolagenowe i przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Dermo-Peeling Puri-Sebopeel Pharmaceris T należy stosować nie częściej, niż 2-3 razy w tygodniu. Nie powinny używać go osoby z ostrymi zapalnymi zmianami ropnymi. Produkt jest hypoalergiczny, dobrze tolerowany i bardzo skuteczny. Nie zawiera parabenów, alergenów, mydła, ani tanich syntetycznych detergentów. Dermo-Peeling został stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris. Można go kupić w firmowym sklepie internetowym: Dermo-Peeling Puri-Sebogel

Dermo-Peeling do twarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here