DZIKIE OREGANO – NATURA W WALCE Z DOLEGLIWOŚCIAMI

0

Naturalnie, czyli jak? Czyli za pomocą karwakrolu – związku, którego działanie znane było już starożytnym Egipcjanom, jak również Hipokratesowi i Arystotelesowi. Karwakrol pobudza ośrodki naczynioruchowe, działa moczopędnie, przeciwskurczowo, przeciwbólowo, a także uśmierca ludzkie pasożyty i bakterie ropne.

WALCZMY Z PASOŻYTAMI, BAKTERIAMI ORAZ BÓLEM? NATURALNIE!

Gdzie szukać karwakrolu? Można na łące, gdyż jest go pod dostatkiem w lebiodce pospolitej, znanej szerzej pod wdzięczną nazwą oregano. Własnoręczne pozyskiwanie karwakrolu może jednak być zajęciem nieco uciążliwym i skomplikowanym, dlatego też polecamy prostsze rozwiązania!

Karwakrol zawarty w tych produktach jest wyłącznie naturalnego pochodzenia, pozyskiwany z rosnącego na Węgrzech dzikiego oregano. Specyficzny, stepowy klimat Niziny Węgierskiej jest szczególnie korzystny dla tej rośliny, co skutkuje m.in. wysokim poziomem stężenia karwakrolu.

DZIKIE OREGANO W KROPLACH AVITALE

Dzikie oregano w kroplach marki Avitale® to w 100% naturalny olej z oregano o wysokiej i wyjątkowo rzadko spotykanej zawartości karwakrolu 90% – tylko i wyłącznie naturalnego karwakrolu.

Składniki:  Naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) standaryzowany na 90% karwakrolu.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 lub 3 dawki dziennie w trakcie posiłku rozcieńczając w płynie lub oliwie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Olejek z dzikiego oregano jest bogatym źródłem witaminy A i C, flowanoidów i fenoli, w tym karwakrolu, który jest dobrze znanym każdemu aromatem oregano. Zawartość karwakrolu zależna jest od chemotypów roślin, podgatunków, ale także od regionu, jakości zbiorów, użytych części rośliny, a nawet dokładnego czasu zbioru oregano. Najbardziej popularne jest stężenie 60%-70%. Wyższe stężenia można uzyskać wyłącznie przy zastosowaniu innowacyjnych procesów rektyfikacyjnych.

Rektyfikacja zwana też destylacją frakcyjną – z fizycznego punktu widzenia jest kaskadową destylacją (wielopoziomową), w której każdy stopień procesu jest zasilany produktem (destylatem) poprzedniego procesu. Proces ten powtarza się aż do uzyskania oczekiwanego stężenia.

PRODUCENT: MEDICALINE, OSTRÓWIEC 150, 05-480 KARCZEW
www.avitale.pl

DZIKIE OREGANO, OLEJ 100% W KAPSUŁKACH MIĘKKICH ALINESS

Dzikie oregano w kapsułkach marki Aliness to w 100% naturalny olej z oregano o wysokiej i wyjątkowo rzadko spotykanej zawartości karwakrolu 90% – tylko i wyłącznie naturalnego karwakrolu.

Składniki: Naturalny olej z dzikiego oregano (Origanum vulgare) standaryzowany na 90% karwakrolu, składniki otoczki: żelatyna, glicerol (substancja wiążąca), oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia, (substancja wypełniająca), woda.

Środki ostrożności: Nigdy nie stosuj nierozcieńczonego olejku. Unikaj kontaktu z oczami i skórą. Przed podaniem dziecku zastosuj go na sobie.

Olejek z dzikiego oregano jest bogatym źródłem witaminy A i C, flowanoidów i fenoli, w tym karwakrolu, który jest dobrze znanym każdemu aromatem oregano.

PRODUCENT: MEDICALINE, OSTRÓWIEC 150, 05-480 KARCZEW
www.avitale.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here