Kamienie peelingujące Pierre de Plaisir

0

Kamienie peelingujące przeznaczone są do peelingu i masażu twarzy oraz ciała. Wyrabiane ręcznie z naturalnej gliny łączą w sobie zalety rękawicy Kessa oraz pumeksu wulkanicznego. Efekty? Widoczne już po pierwszym zastosowaniu!

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY DO TWARZY przyjemnie masuje skórę i działa złuszczająco, a także oczyszczająco. Wygładza i zmiękcza skórę, delikatnie wyrównując jej koloryt. Kolisty kształt kamienia gwarantuje idealne dopasowanie do konturów twarzy. KUP

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY DO CIAŁA ujędrnia skórę ud i pośladków wspomagając walkę z cellulitem i rozstępami. Peelinguje skórę, rozjaśnia, wygładza i likwiduje przesuszony naskórek. Dodatkowo usuwa przebarwienia i nieprzyjemne kuchenne zapachy. Może być stosowany do skóry całego ciała. KUP

Kamienie zaleca się stosować nie częściej, niż 2-3 razy w tygodniu, zwracając uwagę na to, żeby nie peelingować skóry podrażnionej lub uszkodzonej. Kamienie można stosować na różne sposoby. Na namydloną wcześniej skórę czy na wilgotną skórę z bezpośrednio naniesionym kosmetykiem na zwilżony kamień.

Można również napełnić kamień dowolnym kosmetykiem, który będzie wydzielał pianę podczas kliku kolejnych zastosowań. W tym celu należy wykorzystać około 20-30 ml kosmetyku na suchy kamień i pozostawić kamień do wyschnięcia – około 8 godzin.

Kamienie dostępne są w różnych kolorach. W ofercie Pierre de Plaisir znajdują się także mydła naturalne: ZOBACZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here