Kolagenowe płatki pod oczy BeautyFace

0

Skóra wokół oczu wymaga wyjątkowego traktowania z powodu jej budowy – jest cieńsza od skóry ciała, a przy tym delikatna i wrażliwa. Może być nawet o osiem razy cieńsza od skóry reszty naszego ciała.

Z różnych powodów skóra pod oczami potrafi szybko odwadniać się, tracić elastyczność czy po prostu szybciej się starzeć. Dzieję się tak z powodu czynników środowiska naturalnego wpływających na skórę takich, jak promieniowanie słoneczne, wiatr czy mróz. Na stan skóry pod oczami wpływa także długość snu, dym papierosowy czy przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Płatki pod oczy kolagenoweWrażliwa skóra wokół oczu potrzebuje dedykowanej pielęgnacji. Zbyt tłuste kremy niepotrzebnie ją obciążają i mogą spowodować poranną opuchlizną i podrażnienia. Dlatego idealną propozycją pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu są kolagenowe płatki pod oczy BeautyFace.

Płatki kolagenowe pod oczy W sezonie letnim szczególnie polecamy: płatki kolagenowe pod oczy z ekstraktem z ogórka – silnie nawilżające i regenerujące skórę pod oczami, dzięki nim oczy staną się wypoczęte, a skóra nawilżona i bardziej witalna, płatki kolagenowe pod oczy z algami morskimi – błyskawicznie uelastyczniają skórę, zapobiegając utracie wilgoci, dostarczają skórze witamin i mikroelementów, przez co zmarszczki ulegają systematycznemu spłyceniu.

Kolagenowe płatki pod oczy BeautyFace

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here