Kolekcja Averly London 2012

0

Kolekcja Averly London 2012Averly London to sklep internetowy, który sprzedaje ubrania marki Asos, ubrania londyńskich projektantów mody, nikomu nie znanych poza Londynem, a także sukienki własnego designu i pod własną marką. Sklep swoją działalność dedykuje osobom, które lubią brytyjskie marki, ale nie mogą tak często, jakby chciały odwiedzać Londynu.

Na sezon wiosna i lato 2012 Averly London proponuje kolekcję niepowtarzalnych sukienek w kolorach bieli, czerni, czerwieni i pomarańczy. Kolekcje ubrań dla kobiet inspirowane są stylem londyńskiej ulicy. Sukienki podkreślają kobiece kształty asymetrycznymi cięciami i rodzajem tkanin użytych do uszycia projektu.

Kolekcja Averly London 2012Kolekcja Averly London 2012

W ofercie Averly London znajdują się sukienki mini i midi, dopasowane, a także zwiewne.  Ubrania marki Averly London produkowane są w Polsce u zaufanych krawców. Adres sklepu internetowego Averly London to: www.averly.eu. Mottem marki jest hasło Premium in everything except the price. Faktycznie za projekty z tak krótkich i niepowtarzalnych kolekcji cena nie wydaje się być szczególnie wygórowana.

Kolekcja Averly London 2012Cena jednej sukienki marki Averly London waha się od 100 do 200 złotych. I, jak zawsze, warto zajrzeć na stronie internetowej sklepu do zakładki ‚przecena’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here