Kolekcja Claudia&Top Secret

0

W artykule Wiosna 2012 w Top Secret pisaliśmy o tym, że Top Secret planuje specjalną akcję we współpracy z magazynem Claudia. I rzeczywiście pod koniec lutego mieliśmy szansę obejrzeć w salonach Top Secret wspólną kolekcję ubrań Claudia&Top Secret.

Bluzka Claudia&Top Secret Bluzka Claudia&Top Secret

Premiera kolekcji Caludia&Top Secret odbyła się 25 lutego. Przygotowane projekty ubrań nawiązują do delikatności i romantyzmu kobiecej natury. Można wyraźnie zauważyć nawiązania do stylistyki mody poprzednich epok. Kwiatowe nadruki podkreślają kobiecy charakter kolekcji, a kurtki ze skóry ekologicznej nadają kolekcji nowoczesny wymiar.

Sukienka Claudia&Top Secret Sukienka Claudia&Top Secret

Kolorystyka kolekcji jest raczej stonowana. Przeważają w niej kolory pastelowe. Całość kolekcji Claudia&Top Secret została uzupełniona przez propozycje dodatków i akcesoriów – biżuterię i torby w neutralnych barwach.

Spódnica Claudia&Top SecretBluzka Claudia&Top Secret

Aby zakupić ubrania z kolekcji Claudia&Top Secret po promocyjnych cenach trzeba się spieszyć. Marcowe wydanie miesięcznika Claudia zawiera kupon rabatowy, który uprawnia do zakupu ubrań z 25% rabatem, a ceny promocyjne obowiązują tylko do 23 marca.

Kurtka Claudia&Top SecretKurtka Claudia&Top SecretT-shirt Caludia&Top Secret

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here