Naturalny Tonik Bambusowy AVEBIO

0

Każda z nas jest inna. Dlatego ważne jest pytanie czy istnieje rozwiązanie doskonałe dla każdej cery? Oczywiście, że tak! To naturalny tonik bambusowy AVEBIO o działaniu nawilżającym, antyoksydacyjnym, oczyszczającym i łagodzącym.

Właściwości kosmetyku doskonale sprawdzą się przy każdym rodzaju cery. Działanie pielęgnacyjne bambusa jest bardzo cenione w krajach azjatyckich, ponieważ bambus zawiera rekordową ilość krzemu. Dodatkowo badania udowodniły obecność żelaza, wapnia, potasu, sodu i jodu. Znaleziono też flawonoidy, a także bogactwo aminokwasów, sacharydów, białek, witamin, ramnozy, tyrozyny i argininy. Dlatego użytkowniczki kosmetyków z bambusem mogą liczyć na młodość, jędrność i długowieczność!

W skład bambusowego toniku AVEBIO wchodzą: PhyllostachysEdulisStemWater, CitricAcid, Aqua, SodiumBenzoate, PotassiumSorbate.

Tonik wytwarzany jest z łodyg bambusa Moso, a kosmetyk można zamówić na stronie AVEBIO: BAMBUSOWY TONIK DO TWARZY. Tonik stosujemy bezpośrednio na oczyszczoną skórę lub za pomocą płatka kosmetycznego. Produkt nie jest perfumowany. Nie jest także testowany na zwierzętach.

Materiały prasowe: Get in Touch · Beauty PR & Advertising Agency

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here