NOWE PRODUKTY Z SERII LIRENE LAB THERAPY DOSTĘPNE TYLKO W DROGERIACH ROSSMANN

0

Zaawansowana pielęgnacja skóry dzięki nowym produktom z serii Lirene LAB Therapy – dostępne tylko w drogeriach Rossmann!

Krem dotleniająco-nawilżający z kwasem szikimowym i kwasami cytrusowymi na dzień dla skóry potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i ochrony przed starzeniem.

Zawiera unikalny kompleks Shikimique Hydro Active 10% przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

– kwas szikimowy – składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje jej trans-epidermalną utratę, w połączeniu z kwasem hialuronowym sprawia, że efekt nawilżenia, gładkości i świeżości utrzymuje się przez cały dzień,

– kwasy cytrusowe mają silne właściwości antyoksydacyjne, dotleniające, rewitalizujące. Wpływają pobudzająco na poprawę metabolizmu komórkowego oraz hamują procesy przedwczesnego starzenia się skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.

Krem nawadniająco-odżywczy z kwasem laktobionowym na noc dla skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia i odżywienia.

Zawiera unikalny kompleks L-Bion Hydro Active 15% złożony z kwasu laktobionowego, oleju babassu i masła kakaowego, aprzenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

kwas laktobionowy – profesjonalny składniko silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku,
– olej babassu i masło kakaowe – działają łagodząco i kojąco, odżywiają, wygładzają oraz redukują suchość i ściągnięcie skóry, przywracając jej dobrą kondycję.

 

Całonocna maska stymulująco-nawadniająca dla skóry potrzebującej dogłębnego nawilżenia i wygładzenia.

Noc to najlepsza pora na intensywną regenerację, ponieważ wtedy zachodzą w skórze procesy naprawcze. Zastosowane w masce połączenie kwasów stosowanych w zabiegach kosmetologicznych dają natychmiastowy zastrzyk nawilżenia i regeneracji. Maska wiąże wodę w naskórku oraz stymuluje ją do samoodnowy, niweluje także podrażnienia wywołane całodziennym działaniem czynników zewnętrznych.

Najważniejsze składniki aktywne:

kwas szikimowy – składnikwykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje trans-epidermalną utratę wody,
kwas laktobionowy – profesjonalny składniko silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.

Krem rewitalizująco-energizujący z murungą i witaminą C na dzień dla skóry odwodnionej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku.

Zawiera kompleks Murunga-C Boost 10%, stanowiący połączenie wyciągu z drzewa murunga, witaminy C i kwasu hialuronowego, a przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

–   wyciąg z drzewa murunga – jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł witaminy C oraz wielu innych składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry, wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, indukuje rozjaśnianie skóry wyrównując jej koloryt, spłyca istniejące zmarszczki oraz dodaje skórze energii i blasku,
kwas hialuronowy – doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje trans-epidermalną utratę wody. Daje efekt nawilżenia i wygładzenia.

Krem rewitalizująco-odnawiający z kompleksem rozmarynowym i witaminą C na noc dla skóry zmęczonej, potrzebującej energii i odżywienia.

Zawiera kompleks Rosemari-C Rejuve 15%, w składzie którego znajduje się kwas rozmarynowy, osłaniający DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Kompleks ten przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:
kwas rozmarynowy – składnik osłaniający DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Spowalnia proces starzenia, działając na skórę podczas snu. Naprawia uszkodzenia struktury skóry wywołane przez UV, zanieczyszczenia środowiska czy stres,
– wyciąg z drzewa murunga– jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł witaminy C oraz wielu innych składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Zapewnia skórze intensywną dawkę energii, rozświetlenia, odżywienia ale też buduje ochronę antyoksydacyjną skóry na kolejny dzień.

Krem napinająco-odmładzający z Ultrafillerem i Snaps-Age na dzień dla skóry potrzebującej intensywnej naprawy i odmłodzenia.

Zawiera kompleks N-Age Peptid Renew 10%pluskompleks UltraFiller Global Repair 15%. Oba kompleksy zawierają  wysokie stężenie zaawansowanego składnika Sinaps-Age, którego zadaniem jest ochrona zakończeń komórek nerwowych przed neurostarzeniem. Dzięki przywróceniu zdrowej komunikacji między zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, zostaje pobudzona synteza kolagenu i elastyny, co daje efekt poprawy napięcia skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

sinaps-Age –składnik chroniący zakończenia komórek nerwowych przed neurostarzeniem i przywracający komunikację pomiędzy zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, co zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. Efektem jest zmniejszenie objętości zmarszczek (nawet o 39%) oraz wygładzenie powierzchni skóry i poprawa jej napięcia,
ultrafiller – składnik stosowany w zabiegach medycyny estetycznej do produkcji nici kosmetycznych. W zmikronizowanej wersji koryguje, wypełnia i wygładza zmarszczki oraz pobudza produkcję kolagenu, stymulując procesy naprawcze w skórze,
filtry UVA/UVB – chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz przed starzeniem.

Krem stymulująco-naprawczy z Ultrafillerem i Snaps-Age na noc dla skóry potrzebującej głębokiej odnowy i odmłodzenia.

Zawiera kompleks UltraFiller Global Repair 15% przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Sinaps-Age – składnik chroniący zakończenia komórek nerwowych przed neurostarzeniem i przywracający komunikację pomiędzy zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, co zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. Efektem jest zmniejszenie objętości zmarszczek (nawet o 39%) oraz wygładzenie powierzchni skóry i poprawa jej napięcia
ultrafiller – składnik stosowany w zabiegach medycyny estetycznej do produkcji nici kosmetycznych. W zmikronizowanej wersji koryguje, wypełnia i wygładza zmarszczki oraz pobudza produkcję kolagenu, stymulując procesy naprawcze w skórze,
masło shea – przeciwdziała odwodnieniu skóry, nawilża, odżywia i regeneruje skórę nocą. Działa kojąco, uspokajająco i relaksująco.

Krem odżywczo-naprawczy z ekstraktem Chia Goji i kwasem bursztynowym na dzień dla skóry przesuszonej, potrzebującej naprawy i odżywienia.

Zawiera kompleks Chia-Goji Restore 10%, który swoją odżywczą moc zawdzięcza wyciągom z nasion chia i owoców goi będących źródłem protein, kwasów omega-3 i omega-6 oraz witamin i minerałów. Chronią one skórę przed działaniem wolnych rodników i wspomagają jej odnowę, jednocześnie zapewniając ukojenie i uczucie komfortu. Kompleks ten przenoszony jest w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

ekstrakt Chia-Goji – są źródłem cennych dla skóry protein, kwasów omega 3 i 6, witamin oraz minerałów. Chronią skórę przed działaniem wolnych rodników, wspomagają odnowę komórkową. Jagody Goji nazywane „szczęśliwymi jagodami” zapewniają ukojenie i uczucie komfortu dla skóry,
– kwas bursztynowy –zapewnia zaawansowaną pielęgnację skórze suchej i zmęczonej. Dodaje energii, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje, likwidując przesuszenie i szorstkość skóry. Ujędrnia, uelastycznia i wygładza zmarszczki, sprawiając, że skóra wygląda wyraźnie młodziej.

Krem wygładzająco-odbudowujący z olejem Incha Inchi i kwasem bursztynowym dla skóry suchej i szorstkiej, potrzebującej wyjątkowej odbudowy.

Zawiera kompleks In-chi Skin Nutrition 15%, który oprócz kwasu bursztynowego – odżywiającego i regenerującego skórę – ma w składzie olej incha-inchi, nawilżający i zmiękczający skórę oraz D-panthenol, łagodzący i kojący podrażnienia. Kompleks przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

olej Incha Inchi – posiada właściwości łagodzące i nawilżające, zapobiega transepidermalnej utracie wody, a dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych działa regenerująco i przeciwstarzeniowo, likwidując problem suchości i szorstkości skóry,
kwas bursztynowy –zapewnia zaawansowaną pielęgnację skórze suchej i zmęczonej. Dodaje energii, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje, likwidując przesuszenie i szorstkość skóry. Ujędrnia, uelastycznia i wygładza zmarszczki, sprawiając, że skóra wygląda wyraźnie młodziej,
D-pantenol – łagodzi i koi podrażnioną, suchą skórę, redukując zaczerwienienia oraz zapewniając jej miękkość i idealny komfort.

Miodowa maska do masażu twarzy z kwasem cytrynowym i Linoléique Exclusive na dzień i na noc dla skóry potrzebującej odżywienia, odprężenia i wygładzenia.

Relaksujący masaż twarzy wykonany z użyciem miodowej maski wpływa na poprawę samopoczucia, odpręża i wygładza skórę, dotleniając ją i pobudzając do samoodnowy. Składniki aktywne maski intensywnie odżywiają, regenerują i rozświetlają skórę.

Najważniejsze składniki aktywne:
ekstrakt z miodu – bogaty w substancje aktywne, działa łagodząco i zmiękczająco na skórę,
kwas cytrynowy – wykazuje działanie antyoksydacyjne i rozświetlająco, zapobiegając starzeniu się skóry,
kompleks Linoléique Exclusive – odżywia i regeneruje zwiotczałą skórę, dzięki czemu nabiera ona sprężystości i zdrowego kolorytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here