Peeling kremowy z pumeksem do stóp

0

Chociaż część z nas dba o stopy dopiero wtedy, kiedy częściej je odsłania, my polecamy dbać o nie przez cały rok. Z pomocą przychodzi kremowy peeling z pumeksem.

Peeling kremowy z pumeksem do stóp został zaproponowany przez polską markę – Instytut Kosmetyczno-Medyczny JADWIGA. Walorem kosmetyku jest zawartość pumeksu – minerału pochodzenia wulkanicznego, który usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza zgrubienia i sprawia, że skóra stóp staje się gładka, miękka i nawilżona.

Preparat należy wmasować okrężnymi ruchami po mechanicznym usunięciu zrogowaciałego naskórka. Te miejsca, które są szczególnie zrogowaciałe należy masować mocniej. W warunkach domowych peeling należy stosować 2 razy w tygodniu.

Tak przygotowana skóra stóp lepiej wchłania składniki aktywne zawarte na przykład w Masce odżywczo – regenerującej do stóp i Kremie do stóp z kompleksem BHA z linii do stóp tej samej marki.

Peeling kremowy z pumeksem do stóp o pojemności 200 ml oraz pozostałe wymienione kosmetyki można zamówić na stronie sklepu internetowego Instytutu JADWIGA: PEELING KREMOWY Z PUMEKSEM DO STÓP

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here