Perfumy Chic i Fabulous od Mohito

0

Jesienią 2011 roku marka Mohito wprowadziła do sprzedaży swoje pierwsze perfumy, które tak, jak ubrania Mohito, dedykowane są silnym, niezależnym i seksownym kobietom. A niespełna rok później możemy cieszyć się aż trzema zapachami – With Love, Chic i Fabulous.

Fabulous MohitoChic Mohito

Kobiety uwielbiają perfumy, a marka Mohito doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Po sukcesie pierwszego zapachu przyszedł naturalny czas na kolejne. Kobietom lubiącym owocowe i waniliowe zapachy na pewno przypadnie do gustu Chic i Fabulous.

Chic jest słodki i owocowy. Lekki i jednocześnie bardzo wyrazisty. Fabulous jest elegancki i wyrafinowany, a oba zapachy są niezwykle zmysłowe…

Perfumy Fabulous Mohito

Nie ma nic gorszego, niż opisywanie zapachu. To jak oglądanie świetnego programu kulinarnego bez możliwości spróbowania wszystkich pyszności, które widać na ekranie. Jedno jest pewne. Warto zapoznać się z tymi zapachami i, jeśli ten artykuł wpadnie w ręce mężczyzny, mamy nadzieję, że przeczyta go do końca i dowie się, że zapachy Chic i Fabulous są genialnymi prezentami na zbliżające się Walentynki 2013.

Perfumy Chic Mohito

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here