Szampon i odżywka Pharmaceris H

0

Dorosły człowiek traci do stu włosów dziennie. Jest to naturalny proces. Jeśli jednak cierpisz z powodu nadmiernej utraty włosów i staje się to dla Ciebie coraz większym problemem estetycznym i psychologicznym, wypróbuj dwa specjalistyczne produkty marki Pharmaceris.

Problem nadmiernego wypadania włosów czy łysienia dotyczy tak samo mężczyzn, jak i kobiet. Pharmaceris proponuje dwa preparaty: Szampon do włosów H-Stimupurin oraz Odżywkę H-Stimulinum. Prace nad recepturą produktów trwały 10 lat, a sama receptura została oparta na dwóch zgłoszeniach patentowych. Szampon i Odżywka Pharmaceris H stymulują wzrost włosów, zapobiegając jednocześnie ich utracie. Utrata włosów często ma podłoże genetyczno-hormonalne, wynika ze stresu, osłabienia, długotrwałego przyjmowania leków lub jest spowodowana czynnikami środowiskowymi. Preparaty są bezpieczne na skóry głowy i nie zawierają parabenów, alergenów i barwników.

Szampon H-Stimupurin

Unikalne połączenie dwóch składników: Naturalnego Czynnika Wzrostu FGD oraz kofeiny skutecznie hamuje proces wypadania włosów, stymulując jednocześnie ich wzrost. Szampon H-Stimupurin Pharmaceris delikatnie i skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, wygładza strukturę włosa, wzmacniając i przywracając naturalna gęstość. PH produktu jest neutralne, a skuteczność wykorzystanych w nim aktywnych składników została potwierdzona naukowo.

Szapom H-Stimupurin PharmacerisDodatkowo skuteczność Szamponu H-Stimupurin Pharmaceris została potwierdzona przez dermatologów i pacjentów w badaniu in vivo w Niezależnym Instytucie Badawczym na trzydziestu osobach, korzystających z produktu przez okres sześciu tygodni:
– 100% zwiększona gęstość i grubość włosów,
– 93% zahamowane wypadanie włosów,
– 87% wzmocnione włosy.
– 70% pobudzony wzrost nowych włosów,
– 70% zapobieganie łysieniu,
– 70% skóra głowy staje się mniej widoczna.

Szampon H-Stimupurin Pharmaceris zaleca się stosować podczas codziennego mycia włosów, minimum trzy razy w tygodniu. Produkt należy nanieść na wilgotne włosy i skórę głowy, delikatnie masować przez około dwie, trzy minuty i spłukać wodą. Szampon warto stosować w połączeniu Odżywką H-Stimulinum Pharmaceris. Pojemność: 250 ml.

Odźywka H-Stimulinum Pharmaceris

Odżywka H-Stimulinum

Podobnie, jak Szampon H-Stimupurin, Odżywka H-Stimulinum została oparta na unikalnej kombinacji substancji czynnych – Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF oraz kofeiny. Jej stosowanie opóźnia procesy starzenia komórkowego, a także wydłuża cykl życia włosa. Odżywka wzmacnia włosy, przywraca im objętość i zdrowy wygląd, nie wywołując obciążenia.

Odżywkę H-Stimulinum Pharmaceris zaleca się stosować na umyte i wilgotne włosy. W celu zwiększenia efektywności warto korzystać z Szamponu H-Stimupurin Pharmaceris minimum trzy razy w tygodniu. Odżywkę należy pozostawić na włosach przez dwie, trzy minuty i spłukać wodą. Pojemność: 150 ml.

Szampon i Odżywkę można kupić w Aptekach oraz w sklepie internetowym Pharmaceris:
Szampon H-Stimupurin Pharmaceris
Odżywka H-Stimulinum Pharmaceris

Pharmaceris H

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here