TOP 5 NAJLEPSZYCH ZABIEGÓW MEDYCYNY PRZECIWSTARZENIOWEJ!

0

Autoregeneracja to przyszłość medycyny przeciwstarzeniowej, już dziś jest kluczem do młodego, atrakcyjnego wyglądu! TOP 5 najlepszych zabiegów – poleca dr n. med. Ewa Żabińska, specjalista dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej.

Dr n. med. Ewa Żabińska w 1997 roku ukończyła wydział lekarski Collegium Medicum  UJ w Krakowie. Po studiach rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii, gdzie uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii oraz stopień doktora nauk medycznych. W ciągu 10 lat pracy w Klinice zdobyła szeroką wiedzę i doświadczenie praktyczne w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry. Jest współautorem wielu publikacji medycznych.

Z wykształcenia jestem dermatologiem, ale od wielu lat zajmuję się przede wszystkim medycyną estetyczną choć wolałabym nazwać to medycyną regeneracyjną i przeciwstarzeniową.

Właśnie na metodach spowalniających efekt upływu czasu koncentruję się w codziennej pracy, starając się podkreślać naturalne piękno moich pacjentek, uwypuklać ich zalety oraz indywidualną i unikatową urodę każdej z nich. Mój TOP 5 najlepszych zabiegów to:

PIXEL PEEL zwany laserem chemicznym. Zastosowanie silnie regenerującego pilingu opartego o kwas trójchlorooctowy na powierzchnię skóry podziurkowaną urządzeniem DERMAPEN gwarantuje jego głęboką penetrację. Stymulacja głębokich warstw skóry bez widocznego uszkodzenia jej powierzchni daje rewelacyjny efekt naprawczy wykorzystywany w odmładzaniu, ale też leczeniu blizn potrądzikowych. Skuteczniejszy niż laser, a w dodatku bez okresu gojenia.

ULTRASKIN II HIFU – najnowocześniejsza technologia ultradźwiękowa służąca do nieoperacyjnego liftingu twarzy . Natychmiastowy efekt, brak śladów pozabiegowych, długotrwały rezultat to zalety, które przysporzyły mu rzesze wielbicielek.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – kwintesencja autoregeneracji: nasze własne czynniki wzrostu intensywnie pobudzają nasze komórki do odnowy. Kto raz spróbuje pokocha jak zdrowe koktajle owocowe.

SCARLET RF – radiofrekwencja mikroigłowa. Gwiazda znana i ceniona na całym świecie gwarantująca gładką, jasną, napięta skórę, również w trudnych miejscach wokół oczu bez konieczności zaplanowania okresu rekonwalescencji. Mistrzyni w walce z rozstępami.

PLEXR – niechirurgiczny lifting powiek. Pierwszy naprawdę skuteczny zabieg zastępujący operację usunięcia nadmiaru skóry powiek dolnych i górnych. Brak blizny i całkowicie naturalny efekt zachęca wiele osób do wybrania tej metody wleczeniu opadania powiek.

Podsumowując jestem przedstawicielką europejskiego nurtu medycyny estetycznej, tzw. antiaging w odróżnieniu od amerykańskiej jej odmiany gdzie dominuje tzw. beautification.

CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ CZAS KOBIETY

Materiały prasowe: Get in Touch · Beauty PR & Advertising Agency

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here