Top Secret nie tylko na Walentynki

0

Top Secret podobnie, jak wiele innych marek, postanowiło podkreślić tak ważny w polskim społeczeństwie dzień, jakim są Walentynki, i na tę wyjątkową okazję  proponuje koszulki z nadrukami i miłosnymi aforyzmami.

Koszulka Top SecretKoszulka Top SecretKoszulka Top Secret

Marka nie zapomina także o mężczyznach proponując jednocześnie limitowaną serię koszulek dla kibica. Męskie koszulki dostępne są w wielu kolorach, a ich wspólnym motywem są widoczne inspiracje piłką nożną.

Koszulka Top SecretKoszulka Top SecretKoszulka Top Secret

Okazuje się, że Top Secret zaproponował fantastyczne pomysły na prezent i dla Niej, i dla Niego, a z pewnością atmosferę wokół kampanii podgrzewa fakt, że jedną z modelek biorących w niej udział jest Michalina Manios, znana z budzącego kontrowersje programu Top Model.

Top Secret na WalentynkiTop Secret dla kibica

Sama postać Michaliny wywoływała już wcześniej emocje z powodu zmiany płci modelki. Dodatkowo w kampanii Top Secret Michalina pokazała piersi, co dodaje całej kampanii wiosennej nieco pikanterii, ale jednocześnie wpisuje się w jej ideę – ekspress yourself. Jednocześnie szkoda by było, gdyby rozbierane sesje Michaliny przysłoniły jej umiejętności oraz zdominowały informacje na temat lubianej i cenionej marki Top Secret.

Koszulki Top Secret

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here