Witamina C w kapsułkach VEGE

0

Witamina C jest antyoksydantem, który występuje w owocach i warzywach. Współcześnie uważa się, że witamina C może zapobiegać powstawaniu stresu oksydacyjnego, który może manifestować się poprzez występowanie różnych chorób, w tym poprzez nadciśnienie czy udar*.

Niedobory witaminy C w organizmie mogą manifestować się zwiększoną podatnością na infekcje, zmęczeniem, zmniejszeniem wydolności fizycznej czy krwawieniem z dziąseł. Witamina C odgrywa bardzo ważną rolę w profilaktyce wielu chorób, w tym w profilaktyce chorób nowotworowych. Należy o niej pamiętać uwzględniając jej obecność w codziennej diecie**. Z pomocą przychodzi nam JEDYNA NA RYNKU WITAMINA C W KAPSUŁKACH VEGE jako mix Kwasu L-askorbinowego oraz  L-askorbinianu sodu w stosunku 1:1 z dodatkiem bioflawonoidów cytrusowych o stężeniu aż 95%, hesperydyną, rutyną i acerolą.

 witamina c z bioflawonoidami

Witamina C użyta do produkcji jest jakości farmaceutycznej. Warunki jej wytworzenia są dużo bardziej restrykcyjne niż zwykłego kwasu L-askorbinowego sprzedawanego na kilogramy czy nawet CZDA. Proces jej wytwarzania spełnia wymogi farmakopei europejskiej (European Pharmacopoeia, Ph. Eur.), a nie chińskiej.

Zasadowy odczyn L-askorbinianu sodu pozwala zniwelować kwaśny odczyn Kwasu L-askorbinowego jak również ograniczyć dolegliwości żołądkowe występujące po długim stosowaniu samego kwasu L-askorbinowego.

Składniki: Witamina C: kwas L askorbinowy oraz askorbinian sodu, ekstrakt ze skórki owoców gorzkiej pomarańczy 95%, 25:1 w tym bioflawonoidy cytrusowe oraz hesperydyna, rutyna (sophora japonica), ekstrak z owoców aceroli (Malpighia Glabra), substancja glazurująca (otoczka kapsułki): Hydroksypropylometyloceluloza (HPMC).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku.

Szczegóły oraz możliwość zakupu: Witamina C 1000 mg Plus x 100 kaps VEGE
PRODUCENT: MEDICALINE, OSTRÓWIEC 150, 05-480 KARCZEW, www.aliness.pl

Wiosna to także doskonały moment, aby zadbać o skórę. Na wiosenne zabiegi, w wiosennych cenach zaprasza CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ CZAS KOBIETY, ul. Urzędnicza 51/3, Kraków.

Źródła informacji:
*Współczesne poglądy na rolę witaminy C w fizjologii i patologii człowieka
**Witamina C – budowa, właściwości, funkcje i występowanie
Materiały prasowe: Get in Touch · Beauty PR & Advertising Agency

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here