Codzienna pielęgnacja skóry piersi

0

Skóra piersi jest aksamitna i delikatna, ale zaniedbana szybko staje się podatna na przesuszenie i wiotczenie. Na wygląd piersi wpływ mają również mięśnie klatki piersiowej, szyi i pleców. Jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji i ćwiczeniom na długo można zachować ich piękny kształt.

Dbajmy o skórę całego ciała, nie omijając skóry piersi, bo jędrne i uniesione piersi można osiągnąć dzięki regularnej i codziennej pielęgnacji. Dodatkowo codzienna pielęgnacja skóry piersi daje cenne informacje o tej części naszego ciała. Znając swoje piersi możemy łatwiej i sprawniej zauważyć zmiany, które w niektórych okolicznościach, tak, jak w przypadku zmian w cyklu miesięcznym, mogą być naturalne, lub inne, które mogą być niepokojące.

Dr Irena Eris do codziennej pielęgnacji skóry piersi poleca skuteczny preparat z kompleksem Firmix C+ z serii BodyArt. To nowatorskie połączenie błękitnego retinolu oraz folacyny, które intensywnie uelastyczniają i ujędrniają skórę, wspomagając doskonalenie kształtu biustu.

Balsam ujędrniający biust Dr Irena Eris

Smoothing Skin Technology – Intensywnie ujędrniający balsam do pielęgnacji biustu C+ od Dr Irena Eris przeznaczony jest do codziennego zastosowania bez względu na wiek. Balsam jest szczególnie polecany do codziennej pielęgnacji piersi o pełniejszych kształtach. Balsam warto także zastosować, jako kurację ujędrniającą podczas diety odchudzającej. Preparat silnie ujędrnia i uelastycznia skórę.

Smoothing Skin Technology – Intensywnie ujędrniający balsam do pielęgnacji biustu C+ od Dr Irena Eris można zamówić w sklepie internetowym: Balsam do pielęgnacji biustu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here