EtnoBazar.pl

0

EtnoBazar.pl powstał ponad 3 lata temu, jako serwis internetowy, który pragnie skupić wokół siebie społeczność ludzi inspirujących się tym, co lokalne i unikatowe – folklorem, tradycją, religią czy sztuką.

Co można kupić poprzez EtnoBazar.pl? Meble, elementy dekoracyjne aranżacji wnętrz, ubrania, dodatki takie, jak biżuteria, a nawet antyki czy instrumenty muzyczne. W etnobazarze.pl istnieje specjalnie dedykowany i połączony serwis o nazwie EtnoSPA.pl, specjalizujący się sprzedaży kosmetyków regionalnych z różnych stron świata – kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów. W EtnoSPA.pl kupimy także perfumy.

EtnoBazar.pl

Wyjątkowość tego miejsca w sieci podkreśla fakt, że rejestrując się w serwisie można założyć swój sklep internetowy i zacząć sprzedawać różne przedmioty, na przykład te, w których posiadanie weszliśmy podczas egzotycznej podróży. EtnoBazar.pl to świetne miejsce na zakupy, szczególnie dla osób interesujących się innymi, niż europejskie, i egzotycznymi kulturami. Ale EtnoBazar.pl to także doskonałe miejsce do tego, żeby sprzedawać, zarabiać i dzielić się doświadczeniem z osobami o podobnych zainteresowaniach i stylu życia.

Warto poznać możliwości EtnoBazar.pl oraz EtnoSPA.pl i dołączyć do wyjątkowej społeczności Etno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here