Intelligent Skin Therapy od BeautyFace

0

Poszukujesz bezpiecznych, przebadanych dermatologicznie, współgrających z każdym programem do pielęgnacji skóry, nie zatykających porów i skutecznych kosmetyków? Wypróbuj Intelligent Skin Therapy Active Concentrate od BeautyFace!

Intelligent Skin Therapy Active Concentrate to siedem rodzajów innowacyjnych serum do twarzy w formie skoncentrowanego żelu. Serum przeznaczone jest do pielęgnacji typu Home SPA oraz do zastosowania w salonach kosmetycznych do wykańczania zabiegów. Serum można także stosować do masażu, ultradźwięków, jonoforezy czy innych zabiegów wprowadzających składniki mechanicznie.

Active Skin Concentrate Oxygen
Serum do twarzy dotleniające cerę na bazie peptydów (w tym miedzi), hirudyny oraz ekstraktów roślinnych. Wspomaga usuwanie toksyn i oczyszczanie skóry, poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórek. Po zastosowaniu serum cera staje się jasna i promienna. Działa także regulująco zmniejszając wydzielanie sebum. Nie natłuszcza skóry.

Active Skin Concentrate Hydrating
Nawilżające serum do twarzy oparte o niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleks aminokwasów oraz olejek jojoba. Eliminuje przesuszenia i łuszczenie. Silnie nawilża odtwarzając ochronny płaszcz lipidowy. Przywraca skórze elastyczność, gładkość i miękkość.

Active Skin Concentrate Phytoflavon
Serum przeznaczone dla skóry dojrzałej. Zwiększa aktywność komórek skóry oraz proces ich odbudowy. Zwiększa gęstość tkanek, silnie odżywia oraz witaminizuje. Poprawia elastyczność i sprężystość. Przywraca skórze młody i promienny wygląd.

Active Skin Concentrate Whitening
Serum wybielające. Rozjaśnia cerę, zmniejsza zmęczenie i szary odcień skóry, odżywia ją i witalizuje. Skóra staje się jasna i promienna.

Serum BeautyFaceKomplet serum można kupić za pośrednictwem strony beautyface.pl lub w wybranych drogeriach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here