Lato z H&M Home

0

Lato to czas spędzany z przyjaciółmi na plaży, na pikniku z rodziną, beztroski czas urlopów i przerw w nauce. Dzięki kolekcji H&M Home można zrobić to wszystko w modny sposób.

H&M HomeH&M Home

Koncepcją H&M Home jest udostępnienie inspirujących tkanin i wzorów dla domu w atrakcyjnej cenie. I, zanim nadejdzie czas, aby cieszyć się latem, możemy wyobrazić sobie woń kwitnących kwiatów, niebieskie odcienie morza, wygodne piknikowe poduszki, designerskie torby, obrusy na meble ogrodowe, niepowtarzalne ręczniki plażowe…

H&M Home
H&M Home na lato 2012 proponuje beztroski relaks w modnej oprawie. I chociaż do pełnego lata jeszcze daleko, to na chwilę obecną nie kupimy żadnego produktu H&M Home w sprzedaży stacjonarnej. Jedyną dostępną formą zakupienia letniej kolekcji dla domu jest zamówienie na stronie internetowej sklepu H&M.

H&M HomeH&M Home

I tutaj pojawia się kolejna zła wiadomość, ponieważ sprzedaż wysyłkowa nie jest prowadzona w Polsce. Ale pocieszające może być to, że sporo osób ma znajomych w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedaż H&M Home jest prowadzona, i może prosić przyjaciół o pomoc w zdobyciu czegokolwiek z tej cudownej kolekcji dla domu H&M jeszcze przed rozpoczęciem lata sezonu 2012.

H&M Home

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here