Olej z pestek dyni tłoczony tradycyjnie

0

Tłuszcze są niezbędnym składnikiem diety. Są naszym źródłem energii. Bez nich mózg nie może prawidłowo pracować. Jak pokazują najnowsze badania, spożywane w nadmiarze tłuszcze nasycone i tłuszcze trans niekorzystnie wpływają na nasz organizm. Natomiast dla naszego zdrowia niezbędne jest spożywanie tłuszczów nienasyconych, które znajdują się na przykład w oleju z pestek dyni.

Olej z pestek dyni Laboratorium Biooil tłoczony tradycyjnie, świeży i nieoczyszczony wyróżnia się smakiem i aromatem nasion, z których został wyprodukowany. Naturalnie występują w nim kwasy tłuszczowe: palmitynowy, stearynowy, oleinowy (Omega-9) oraz linolowy (Omega-6), korzystnie wpływające na kondycję naszego organizmu. Tłuszcze są także nośnikami witamin i ułatwiają ich przyswajanie.

Olej z pestek dyni Laboratorium Biooil tłoczony jest na zimno, co oznacza, że zostały w nim zachowane wszystkie właściwości naturalnie występujących w nim substancji. Powinien być także na zimno spożywany, przede wszystkim do różnego rodzaju sałat. Inspiracji może dostarczyć dział Przepisy polecany na stronie www Laboratorium Biooil.

Oleje tłoczone na zimnoOleje ekologiczne

Stosujmy dietę bogatą w składniki odżywcze, bo nasz organizm składa się z tego, co mu dostarczymy. Warto rezygnować z wysoko przetworzonej żywności na rzecz naturalnych i bogatych w składniki odżywcze produktów, takich, jak olej z pestek dyni tłoczony tradycyjnie firmy Laboratorium Biooil.

W ofercie firmy znajdziemy także oleje tłoczone na zimno z nasion takich, jak: len, słonecznik, sezam, rzepak, a także olej z wiesiołka, ostropestu czy olej kokosowy. Laboratorium Biooil produkuje także oleje ekologiczne tłoczone na zimno. Produkty podlegają systemowi kontroli i certyfikacji.

Produkty dostępne są w sklepie online: Sklep internetowy Laboratorium Biooil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here