Perfumy With Love od Mohito

0

Perfumy MohitoJesienią minionego roku marka Mohito, należąca do gdańskiej spółki LPP, wprowadziła do swoich salonów perfumy. With Love Mohito, podobnie, jak kolekcje ubrań marki, dedykowany jest silnym i niezależnym kobietom świadomym swojej atrakcyjności. Aktywne zawodowo i towarzysko kobiety mogą z powodzeniem sięgać po ten zapach, ponieważ mieszanka składników, które stanowią istotę zapachu Mohito, idealnie pasuje do ubrań projektowanych w nurcie miejskiej elegancji proponowanej przez markę.

A tak Mohito reklamuje na stronie internetowej www.mohito.pl swój pierwszy markowy zapach: „Nowe perfumy MOHITO mają niepowtarzalną nutę, idealną dla kobiety spełnionej, pełnej energii, wierzącej we własne siły i nieograniczone możliwości. Zapach „With Love” nęci aromatem fiołka i piwonii, wysmakowaną nutą kwiatu lotosu, zaskakuje owocem pomarańczy i śliwki daktylowej. Doprawiony esencją piżma i drzewa mahoniowego jest subtelnym dodatkiem dla wszelkich modowych kreacji”.

Jeśli opis skusił Was do wypróbowania zapachu i zakupu, pefumy Mohito With Love dostępne są w salonach Mohito. Kosztują około 100 złotych za buteleczkę 50ml.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here